26 січня 2014 р.

Любі друзі!

Як ми  анонсували, наша бібліотека проводить цикл заходів до ювілею Т.Г.Шевченка. Ми вже можемо запропонувати вам для перегляду книжково-ілюстративну виставку "Краса і сила вічної душі" і тематичну полицю "Шевченківська світлиця", на яких ви зможете знайти багато цікавої, різноманітної літератури. 

  А на сторінках нашого блогу ми розпочинаємо цикл "Шевченкіана: хроніка цікавих фактів". І ми сподіваємось, що ви, наші читачі, будете зацікавлені можливо новою для себе інформацією. Слідкуйте за нашими публікаціями.

     І ще одна інформація щодо святкування ювілею Т.Шевченка:


 Національна бібліотека України для дітей вперше в своїй історії оголошує найдемократичніший фотоконкурс: вік учасників та місце проживання не обмежуються!Умови фотоконкурсу:

 Знайдіть у своєму місті, містечку, селищі місця, пов’язані з Тарасом Шевченко (це може бути вулиця, пам’ятник, музей, картина на вернісажі, книга на виставці у бібліотеці, рекламний плакат та таке інше).
 Сфотографуйтеся поруч або на тлі так, щоб на фото було видно табличку з назвою вулиці, пам’ятник, книгу, картину.
 Надішліть фото в електронному вигляді на вибір: на адресу бібліотеки library@chl.kiev.ua, вказавши в темі листа: На фотоконкурс «map-Ukraine Шевченкіана»;
На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» в Контакті;
На сторінку «Національна бібліотека України для дітей» у Фейсбуці
  Підпис під фото обов’язково має містити геолокацію, тобто назву населеного пункту, в якому зроблено фото, а також цікаву назву фотографії. Бажано надати до фото якусь історію про те, як і де було зроблено знімок. Наприклад: «Мої Львівські зустрічі з Шевченком. Влітку я їздив на екскурсію до Львова. В центрі міста побачив незвичайний пам’ятник Тарасу Шевченку, біля якого усі фотографувалися. Я теж це зробив».
  50 найкращих фотографій за підсумками віртуального голосування будуть надруковані та розміщені на вернісажі у Національній бібліотеці України для дітей.
  Фотографії, надіслані на конкурс, стають власністю бібліотеки. Вона має право публікувати їх на своєму сайті, інших Інтернет-сторінках, друкувати для виставок, вернісажів та т. ін.
   Підведення підсумків конкурсу буде приурочено до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.Немає коментарів:

Дописати коментар