Книжкова шафа

кролик

Вічна класика для малечі...та підлітків

/

Допитливим читайликам!

Навіщо бобру хвіст?

 Хвіст у бобра не простий, а багатофункціональний. Подібний до лопати, вкритий лускою хвіст під час плавання виконує функцію стерна. Крім того, бобри дуже вправно використовують його, коли замазують отвори в греблях. Хвіст також відіграє важливу роль як засіб сигналізації. Як саме?           Прочитай в цій книзі:

Хто першим зварив каву?
 Цікаво зазначити, що в старовину каву не варили, а їли прямо так. Зерна кавового дерева східно-африканські племена протягом сторіч використовували просто як продукт харчування. Вони смажили її на сковорідках або... Що? Читай тут:


Дітям про все на світі. Популярна дитяча енциклопедія: книга 2 "БЕЛКАР"  | придбати  купити (купить) Дітям про все на світі. Популярна дитяча енциклопедія: книга 2 "БЕЛКАР" доставка по украине, купить книгу, детские игрушки, компакт дискиЧому цибуля примушує нас плакати?
 Чи знаєте ви, що насправді ви плачете весь день? Кожного разу, коли ви моргаєте, ви плачете! Справа в тому, що... Зацікавились? Прочитайте в книзі:

Чому чортополох став символом Шотландії?
 У VIII столітті датчани вторглися в Шотландію. Вночі їхня армія таємно підійшла до замку, де жили шотландські королі. Датські вояки роззулися, щоб їх ніхто не почув. Однак хтось із загарбників... Що було далі? Дізнайтеся з книги:

Немає коментарів:

Дописати коментар