20 листопада 2014 р.

21 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИВІТАНЬ

лучшие блестящие картинки для дневников бесплатно
  21 листопада відзначають Всесвітній день вітань. Його придумали в 1973 році, коли у світі відбувалися декілька масштабних конфліктів. Це свято запропонували відзначати два брати: Брайен і Майкл Маккомак. Вони заявили, що це свято буде своєрідним протестом проти напружених відносин між різними країнами. Щоб повідомити всьому світу про нове свято, брати розіслали в безліч держав свої письмові привітання, в яких не було жодних ідеологій, а лише одне прохання — надіслати таке ж привітання ще десятьом людям. Буквально відразу ж ідею братів Маккомак підтримали в 180 країнах.
  Зараз свято вітань стало багатонаціональним та незалежним від таких чинників, як професія, релігія або переконання людей, які його відзначають. Цей день об'єднує дітей та дорослих, зірок кіно та звичайних електриків — усіх, хто прагне зробити світ більш толерантним та дружнім. Традиційно у день вітань багато людей з усіх куточків світу розсилають одне одному листи з привітаннями. Сьогодні це переважно роблять за допомогою Інтернету.
Вітайте один одного. Вітайте незнайомих Вам людей! Це надає тільки сприятливі наслідки, знімає напруженість, відкриває життю не тільки Вас, а й тих, кому адресовано Ваше привітання! Вітаємо Вас!
Цікаво знати:

  • Собаки вітаються хвостами; 
  • гігантські африканські равлики розпізнають голос господаря за інтонацією і радісно свистять у відповідь на вітання; 
  • ящірки агами, коли бачать один одного, змінюють колір; 
  • рисі під час зустрічі виконують ритуал вітання: обнюхують один в одного носи, потім становляться напроти і починають буцатися лобами, аж стук кісток чути; 
  • вовки (деякі), коли хочуть привітати приязно — відкидають в бік передню лапу; 
  • лелеки під час зустрічі цокочуть дзьобами.  

Немає коментарів:

Дописати коментар