4 грудня 2015 р.

Яркие линеечки к Новому году
 Новий рік вперто прямує до нас. Здається, ще мить і він міцно-міцно постукає в двері. А разом з ним прийде гарний настрій, хитрий морозець і пустотливий сніжок!.. 
 А ще подарунки! Як же без них?! У великому червоному мішку Дідусь Мороз везтиме їх з далекої Лапландії через хуртовини і заметілі.
4 грудня - День замовлень подарунків Дідові Морозу.

Любий наш читачу!
Хочеш знати, як правильно писати лист Дідусю? Ось наші поради:

1. Того дня, коли збираєшся писати лист, довго не спи. Дідусь Мороз не любить лінивих.

2. Застели ліжечко, вмийся, гарненько поснідай.

3. Зберися з думками. Адже тобі потрібно прийняти дуже серйозне рішення — вирішити, який подарунок ти хочеш отримати.

4. Тепер приступай до написання листа: охайно, не поспішаючи, виводячи кожну літеру.

5. Не забудь привітатися і неодмінно будь ввічливим. Дід Мороз неслухняним і невихованим діткам, якщо й дарує подарунки, то в останню чергу.

красивые бесплатные блестяшки для дневника6. В листі опиши, чому ти хочеш цей подарунок, як сильно і навіщо він тобі. Можеш заодно розповісти Дідусеві Морозу про свої успіхи в школі, сім’ю, друзів, братиків та сестричок.

7. Попрощайся і заздалегідь подякуй за подарунок.

8. Поклади лист у конверт і заклей його. Запам’ятай: показувати свій лист і давати його комусь читати — не можна! Це має бути таємницею, твоєю і Діда Мороза.

9. Залишилося відправити. Радимо тобі звернутися до спеціалістів у цій справі: мами, тата, бабусі, дідуся або старших сестрички чи братика. Вони неодмінно знають адресу Діда Мороза і відправлять твій лист.

Ну, а потім можеш запастись терпінням і чекати Нового року, наряджати ялинку, робити гірлянди, шити маскарадний костюм. Ще залишилося зовсім трішки!..

Немає коментарів:

Дописати коментар