31 серпня 2014 р.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! 

Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.  Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! 
 Свято 1 вересня завжди залишається в пам'яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а, може, молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
 З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони - це сила!
Не у всіх країнах діти йдуть до школи 1 вересня.
 Хоча 1 вересня як День Знань вважається міжнародним святом, традиція починати в цей день навчальний рік існує далеко не у всіх країнах. Наприклад, в Японії перший дзвоник дзвенить у квітні, а останній — у березні наступного року. У США взагалі немає чітко встановленої дати першого дня нового навчального року. Дату визначає кожен освітній округ: виходить, що американські діти з різних штатів йдуть в школу в різні дні — хтось в кінці липня, хтось в серпні, а хтось і у вересні. В Австралії навчальний рік починається в лютому, а в Німеччині — в середині жовтня.

Немає коментарів:

Дописати коментар